STUDIO ARCHI PRACOWNIA ARCHITEKTURY I PROJEKTOWANIA WNĘTRZ

O nas

Studio architektury ARCHI realizuje usługi projektowania i aranżacji wnętrz w stylu klasycznym oraz nowoczesnym. Realizujemy projekty dla Klientów indywidualnych jak i komercyjnych. Nasze doświadczenie, umiejętności oraz kreatywność pozwalają nam sprostać wszystkim oczekiwaniom i wymaganiom Klientów.

Zadowolenie i satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza. Dlatego też stale się rozwijamy, uczestniczymy w wydarzeniach związanych z najnowszymi trendami w projektowaniu. Pozwala nam to na tworzenie unikalnych, innowacyjnych, nowoczesnych projektów zaspakajających potrzeby

Zapraszam do współpracy

Dorota Woźniak-Poręba

Nasze Motto
Jako architekt tworzysz w teraźniejszości, mając świadomość przeszłości i w perspektywie przyszłości, która jest właściwie nieznana. ~ Norman Foster

DLACZEGO MY

Naszym atutem jest kompleksowa realizacja projektów. Pierwszym krokiem zawsze jest ankieta projektowa, która pozwala określić szczegółowo oczekiwania Klienta oraz odpowiedzieć na pytania dotyczące wyposażenia oraz estetyki.
Prowadzimy także nadzór autorski nad realizacją wykończenia oraz oferujemy usługę realizacji wykończenia pod klucz. Olbrzymią wagę przykładamy do rzetelności, terminowości i kompleksowości projektów. Każdy Klient otzymuję pełną dokumentację techniczną oraz wizualizację projektu.

Projekty dla biznesu

Projekty publiczne

Dla osób prywatnych

Usługi

Projekty

Projekty domów jednorodzinnych oraz budynków komercyjnych

Wnętrza domów i mieszkań

Kompleksowe projekty aranżacji wnętrz mieszkalnych z dokumentacją techniczną i wizualizacjami 3D

Budynki użyteczności publicznej

Projekty dla gastronomii,służby zdrowia, szkoły, urzędów 

Realizację pod klucz/ Nadzór Inwestorski

Realizację pod klucz/ Nadzór Inwestorski 

Home Staging

Profesjonalne przygotowujemy  nieruchomości na sprzedaż lub wynajem.Doradzamy jak zaprezentować dom czy mieszkanie  w taki sposób by wydobyć potencjał nieruchomości tak aby  udało się ją sprzedać możliwie za jak najwyższą cenę

Lifting wnętrz

W ramach tej usługi oferujemy doradztwo i konsultację przy wprowadzanych zmianach : dobór mebli, sprzętów, oświetlenia, materiałów wykończeniowych oraz oferujemy pomoc przy zakupach wyżej wymienionych elementów.

KLIENCI O NAS

Opinie

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze.
Z pasji do architektury ….

Nasze mieszkanie jest wspaniałe. Chce się do niego wracać. Bezpieczna przystań, przyjemność obcowania z najnowszymi trendami projektowania. Wszystko na najwyższym poziomie.
Daria Nowakowska

Współpraca ze studiem Archi zaowocowała satysfakcjonującym mieszkaniem zaprojektowanym według najnowszych trendów i standardów. Wszystko zgodnie z umową i naszymi wymaganiami.
Milena Chmielczuk

Szczerze polecam Pracownie Architektury Archi. Przyjazny kontakt dbałość o szczegóły, pełen profesjonalizm i terminowość.Pani Dorota pracuje na najwyższym poziomie profesjonalizmu.
Dariusz Olszewski

Projesjonalizm

Bezpieczeństwo

Wiarygodność

Kreatywność

Zapraszamy do współpracy

logo Studio Archi footerJesteś zainteresowany projektem, aranżacją domu, mieszkania, lokalu komercyjnego skontaktuj się z nami.

Studio Archi Pracownia Architektury i Projektowania Wnętrz

dorota@studioarchi.pl
Łódź ul. Traugutta 25 lok 1504 

( budynek Textilimpexu XV p ) 
tel: 500 047 563